Producenci

Producenci dachówek:

 

CREATON

Oferowane przez nas wyroby Creaton to produkty znanej i cenionej na rynku międzynarodowym marki. Jej flagowym produktem jest dachówka ceramiczna, odznaczająca się wyjątkową trwałością. Powstaje dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiału i obróbce przy użyciu sprawdzonych rozwiązań. Obok tradycyjnych metod produkcyjnych marka wykorzystuje także unikalne techniki wypalania, co czyni jej wyroby oryginalnymi. Każda dachówka Creaton wyróżnia się pięknem. Producent zasłynął z bardzo bogatego asortymentu wyrobów, wprowadzając różnorodne pod kątem estetycznym rozwiązania. Bogactwo kształtów i barw w licznych kolekcjach pozwala na odpowiednie dostosowanie materiału do stylu budynku. W naszej ofercie znajdują się produkty idealne do minimalistycznych budynków, jak i starych wież kościelnych.


 

NELSKAMP

Dostępne w naszej ofercie produkty Nelskamp stanowią wynik lat doświadczeń niemieckiego producenta. Firma wytwarza produkty łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki takiemu podejściu wyroby posiadają powierzchnię tzw. ClimaLife, która dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału oraz struktury nie przepuszcza szkodliwych substancji.Każda dachówka Nelskamp to solidne, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Marka wypuściła na rynek produkty w kilku liniach, różniące się przede wszystkim wyprofilowaniem powierzchni. Odmienne są także niektóre parametry oraz wielkości. Poszczególne modele występują w kilku wariantach kolorystycznych. Produkty doskonale sprawdzają się przy konstruowaniu dachów do nowo budowanych domów i obiektów. Mogą być wykorzystane przy remontach i modernizacjach.


 

BRAAS

Proponowane przez nas produkty Braas to pewne rozwiązanie w konstrukcji dachu. Są to wyroby marki jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów systemów dachowych na świecie. Zasłynęła przede wszystkim z produkcji nieprzeciętnych dachówek betonowych i ceramicznych. Wszystkie wyroby sygnowane ta nazwą odznaczają się bardzo dobrą jakością i trwałością.Każda dachówka Braas odznacza się najwyższymi standardami. Powstaje na bazie mocnych materiałów, wykazujących trwałość oraz odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych. Marka oferuje duży wybór rozwiązań o odmiennych kształtach oraz w różnych kolorach. Obok doskonałych parametrów technicznych produkty wykazują także walory estetyczne. Bardzo dobrze nadają się do budynków nowoczesnych oraz przy remontach i renowacji starszych zabudowań.


Dachówki ceramiczne

Dachówki cementowe

Okna dachowe

Folie i membrany

Stalowe pokrycie dachowe

Inne

 

konekt

Systemy kominowe

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

swisspor

 

techno nicol

Papy, Gonty bitumiczne

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

rockwool

Wełna mieralna

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

ursa

Wełna mieralna

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

an-kom

Systemy odgromowe

ZOBACZ WIĘCEJ...